Trainingen op onze eigen locatie in Surhuisterveen · ook incompanyinfo@vmta.nl0512 - 361228
Oogspoelflessen

Plum Oogdouche Station 1 x 500 ml 0.9% NaCl + 1 x 200 ml 4.9% pH Neutraal

Zorg voor directe oogspoeling met het Plum oogdouche station, inclusief een 500 ml 0.9% NaCl oplossing en een 200 ml 4.9% pH Neutraal oplossing. Dit wandgemonteerde station met spiegel en instructiekaart zorgt voor snelle hulp bij oogcontact met zowel niet-chemische stoffen als agressieve chemicaliën.

€ 61,80excl. btw

Op voorraad · voor 15:00 besteld, vandaag verzonden

1

Wij melden aan en onderhouden

Wij melden het apparaat aan bij HartslagNu en houden de vervaldata bij. U hoort van ons wanneer er iets vervangen moet worden. Het ophangen doet u zelf.

Vraag naar het onderhoudsabonnement

Productinformatie

Het Plum oogdouche station is ontworpen om de oogspoelflessen altijd duidelijk zichtbaar te houden, wat essentieel is voor snelle interventie in noodsituaties. Dit station biedt een complete oplossing voor oogspoeling op de werkplek, waarbij de twee verschillende oplossingen zorgen voor een brede inzetbaarheid.

  • Snelle Actie: Duidelijk zichtbare locatie voor oogspoelflessen, essentieel bij noodsituaties.
  • Dubbele Bescherming: Inclusief een 500 ml fles met 0.9% steriele natriumchloride oplossing voor niet-chemische stoffen zoals stof en vuil.
  • Chemische Neutralisatie: Aangevuld met een 200 ml fles met 4.9% pH-neutrale fosfaatoplossing voor snelle neutralisatie van zuren en alkaliën.
  • Veelzijdig Gebruik: Ideaal voor werkplekken met risico op blootstelling aan chemicaliën, zwevende deeltjes, stof en vuil.
  • Complete Set: Geleverd met wandhouder, geïntegreerde pictogram, spiegel en bevestigingsmateriaal voor eenvoudige montage.
  • Gemakkelijk te Monteren: De wandhouder zorgt voor een nette en toegankelijke opstelling.

Investeer in de veiligheid van uw medewerkers en kies voor het betrouwbare Plum oogdouche station. Bestel vandaag nog en zorg dat u voorbereid bent op elke oogincident.

Vaak samen gekocht

Alle producten

Niet zeker welke training u nodig heeft?

Bel ons en we kijken samen naar uw situatie. Geen verkooppraat, wel een advies.

0512 - 361228Stel een vraag

Wij bellen u terug

Laat uw nummer achter, dan bellen wij u terug tijdens onze telefoontijden (maandag tot en met vrijdag, 09:00–14:00).